Jesteś tutaj: Start / KOMUNIKATY

KOMUNIKATY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Harmonogram matur próbnych

Przedmiot

Poziom

Termin

Godzina

Czas trwania

Język polski

PP

2.01.2020

7.50

170

Biologia

        PR

2.01.2020

13.30

180

Matematyka

PP

3.01.2020

7.50

170

Historia

        PR

3.01.2020

13.30

180

J. ang J. niem. J. fran

PP

7.01.2020

7.50

120

J. ang.

         PR

7.01.2020

13.30

150

Geografia

         PR

10.01.2020

7.50

180

Fizyka

         PR

10.01.2020

13.30

180

Chemia

         PR

10.01.2020

7.50

180

J. polski

         PR

10.01.2020

13.30

180

Matematyka

         PR

28.01.2020

7.50

180

Wiedza o społ.

         PR

28.01.2020

13.30

180

J. niemiecki/ J. fran.

         PR

29.01.2020

7.50

150

11 grudnia 2019

6-13 GRUDNIA

1)     6.12.2019 r. mija termin podania propozycji śródrocznych ocen niedostatecznych uczniom kl. I-III.

2)     6.12.2019 r. wyjazd grupy uczniów na Konkurs Chemiczny do Płocka pod opieką p.Alicji Jaros.

3)     6-8.12.2019 r. Finał Ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka; w naszej szkole funkcjonować będzie kutnowski sztab akcji.

4)      9.12.2019 r.

- godz. 12.45 – 14.25 warsztaty dla młodzieży z klasy Ia dotyczące zaburzeń ze spektrum autyzmu „Zrozum mnie”

- godz. 16.30 zebranie Rady Rodziców,

- godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I-III.

- godz. 17.30 – 18.00 poniedziałkowy dyżur nauczycieli.

5)     10.12.2019 r. o godz. 10.00 wyjście klas: Idg, IId, IIId do KDK na wykład Przemysława Owczarka nt: „Poezja współczesna wyrazem wojennej traumy” (opiekę sprawują p.: A. Wesołowska, E. Walczak. A. Mazur).

6)     11.12.2019 r. wyjazd klasy IIId na Uniwersytet Łódzki „Środy z polonistyką” (opiekę sprawują: E. Walczak, A. Wdowiak, A. Wesołowska).

7)     11-13.12.2019 r. wyjazd klasy IIIa na warsztaty informatyczne do Łodzi (opiekę sprawują p.: J. Sobol, A. Horwat, A. Michałkiewicz).

8)     12.12.2019 r. wyjazd grupy uczniów do Sejmu pod opieką p. A. Głuszcz.

9)     12.12.2019 r. o godz. 13.00 odbędzie się konkurs języka angielskiego „Jersz” (szczegółowe informacje p.Magdalena Golan).

10)   13.12.2019 r. wyjście klasy Id do WSGK na debatę dotyczącą narkomanii i dopalaczy pod opieką p. E. Gustowskiej.

11)   13.12.2019 r. w godz. 12.45 – 14.25 warsztaty dla młodzieży z klasy Ic dotyczące zaburzeń ze spektrum autyzmu „Zrozum mnie”.

 Wigilie klasowe odbędą się  wyłącznie w dniu 20 grudnia 2019 r. (piątek) po zakończeniu wigilii ogólnoszkolnej (około godz. 13.30).  

5 grudnia 2019

25-29 LISTOPADA

1)     25.11.2019 r. od godz. 8.50 odbędą się zdjęcia klasowe (szczegółowe inf. u p. E. Gustowskiej).

2)    26.11.2019 r. na 2 godz. lekcyjnej etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (szczegółowe inf. p.  A. Michałkiewicz).

       26.11.2019 r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej koncert orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej, uczestniczą klasy I-III.

3)    28.11.2019 r. o godz. 14.30 Rada Pedagogiczna dotycząca uchwalenia nowego statutu. Lekcje w tym dniu odbywają się do 14.25.

4)    29.11.2019 r. o godz. 14.30 spotkanie wizytatorów Kuratorium Oświaty z Radą Pedagogiczną . Lekcje w tym dniu odbywają się do 14.25.

      6.12.2019 r. mija termin podania propozycji śródrocznych ocen niedostatecznych uczniom kl. I-III.

     9.12.2019 r. o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I-III. W związku z powyższym w grudniu nie będzie pierwszego czwartku miesiąca.

22 listopada 2019

19-22 LISTOPADA

1)     19.11.2019 r. w godz. 11.50 – 12.35 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie klas III z przedstawicielami uczelni wyższych z Poznania, w związku z projektem „Poznań przyciąga” (szczegółowe inf. u p. E. Gustowskiej).

2)    19.11.2019 r. udział grupy uczniów w konkursie Piosenki Patriotycznej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieczysławowie;

3)    20.11.2019 r. wyjazd kl. IIIa na warsztaty informatyczne organizowane przez Politechnikę Łódzką (opiekę sprawują:  J. Sobol, A. Michałkiewicz);

4)    21.11.2019 r. wyjazd kl. ICg i IC do Teatru Muzycznego w Łodzi (opiekę sprawują: I. Patyk-Sadowska, A. Jaros, M. Golan);

5)    22.11.2019 r. wyjazd kl. IIa, IIId do Teatru Muzycznego w Łodzi na : musical „Miss Saigon” (opiekę sprawują: A. i M. Wesołowska, A.Wdowiak, A. Mazur, E. Gustowska).

 6.12.2019 r. mija termin podania propozycji śródrocznych ocen niedostatecznych uczniom kl. I-III.

18 listopada 2019

11-15 LISTOPADA

 

1)    11.11.2019 r. grupa uczniów klasy ICg będzie brała udział w miejskich uroczystościachNarodowego Święta Niepodległości (opiekę sprawuje p. Alicja Jaros).

2)    13.11.2019 r. wyjazd kl. IId na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w ramach „Środy z polonistyką” (opiekę sprawują panie: A. Kubicka, A. Wesołowska, E. Walczak)

3)    14.11.2019 r. o godz. 16.30 wyjazd kl. IAg, IDg do Teatru Wielkiego na spektakl „Carmen” (opiekę sprawują panie: A. Wesołowska, M. Wesołowska, E. Gustowska, J. Markiewicz, G. Modlińska).

4)    15.11.2019r. wyjazd grupy uczniów na Uniwersytet Łódzki na „Wielka Lekcja Geografii” (opiekę sprawują: p. J. Drabik, p. A. Horwat).

5)    15.11.2019 r. od godz. 11.50 – 13.30 w sali gimnastycznej rozpoczną się Otrzęsiny uczniów klas I, organizuje je klasa IId. (szczegółowe informacje p. A. Kubicka).

 6.12.2019 r. – TERMIN PODANIA PROPOZYCJI  ŚRÓDROCZNYCH  OCEN NIEDOSTATECZNYCH UCZNIOM KL. I-III.

8 listopada 2019